Ubezpieczenie jako zarządzanie ryzykiem na planie

Zapisy
Darmowy
Termin
Śr., 17.04.2019
18:00 - 21:00
Prowadzący
Ubezpieczenie jako zarządzanie ryzykiem na planie

W cenie:

  • Udział w warsztacie i materiały z warsztatu
  • Przekąski, zimne i ciepłe napoje
  • Certyfikat uczestnictwa w warsztacie
  • Networking i dostęp do bazy kontaktów
  • Pierwszeństwo bezpłatnego udziału w warsztatach Masterclass Business (pod warunkiem zapisu do newslettera)

Na warsztat zapraszamy:

Grupa docelowa - bez ograniczeń
Kryterium wiekowe - 18+

Regulamin PFA
W cenie:
  • Udział w warsztacie i materiały z warsztatu
  • Przekąski, zimne i ciepłe napoje
  • Certyfikat uczestnictwa w warsztacie
  • Networking i dostęp do bazy kontaktów
  • Pierwszeństwo bezpłatnego udziału w warsztatach Masterclass Business (pod warunkiem zapisu do newslettera)
Regulamin PFA
Zapisy
Darmowy
Termin
Śr., 17.04.2019
18:00 - 21:00
Prowadzący
Agnieszka Rossa
Agnieszka Rossa
MAKonLine Ubezpieczenia
Wspólnik w firmie MAKonLine Ubezpieczenia, która specjalizuje się w ubezpieczaniu filmów, eventów i innych ryzyk specjalnych. Z wykształcenia prawnik, ukończyła studia podyplomowe w École Nationale d’Assurances, organizowane przez Instytut Francuski w Warszawie.

Pracuje jako broker z uprawnieniami od 1997 roku. Pierwsze doświadczenie brokerskie zdobywała w międzynarodowej firmie brokerskiej GRAS SAVOYE, gdzie pierwszy raz zetknęła się ze specjalistycznym ubezpieczeniem filmów. Od 2001 roku współpracuje z międzynarodową siecią ubezpieczeniową CIRCLES GROUP, która specjalizuje się w ubezpieczaniu filmów, eventów i innych ryzyk specjalnych na całym świecie.

W 2009 założyła wraz z Anetą Graff-Dąbrowską spółkę głównie do obsługi klientów z branży filmowej i eventowej.
Aneta Graff - Dąbrowska
Aneta Graff - Dąbrowska
MAKonLine Ubezpieczenia
Wspólnik w firmie MAKonLine Ubezpieczenia. Ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Warszawskim z zakresu Finansów, Organizacji i Zarządzania, a następnie podyplomowe studia w Szkole Głównej Handlowej z zakresu administracji europejskiej i bezpieczeństwa ekonomicznego. Przygodę z ubezpieczeniami rozpoczęła wraz z pierwszym zatrudnieniem w Towarzystwie Ubezpieczeniowym AIG i to tam właśnie po raz pierwszy zetknęła się z materią ochrony polisowej dla klientów z branży enterteinment.

Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w pracy na rynku ubezpieczeniowym (zarówno jako underwriter jak i broker), potrafi połączyć ze sobą fachowe doradztwo klientowi z doborem najkorzystniejszych warunków ubezpieczeniowych dla branży filmowej i eventowej.
W 2009 roku zdała egzamin brokerski i również w tym roku wraz z Agnieszką Komosą założyła firmę MAKonLine, która specjalizuje się w obsłudze ryzyk specjalnych dla branży filmowej, eventowej, dzieł sztuki i pokrewnych.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu www. Jeśli nie życzysz sobie, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.