Scenariusz na scenariusz.Czyli jak opisać coś, czego jeszcze nie ma.

Zapisy
Darmowy
Termin
Czw., 05.12.2019
18:00 - 21:00
Prowadzący
Zanim film ujrzy światło dzienne, jest tylko i aż słowami. To słowami musimy opisać wymyślony przez nas świat, bohaterów i historię, która się między nimi dzieje. Im lepiej to zrobimy, tym więcej osób zobaczy ją naszymi oczami.
Zapraszamy na warsztaty z kreatywnego pisania scenariuszy krótkich form filmowych, gdzie dowiecie się nie tylko, jak dobrze opowiedzieć swój pomysł, lecz także jak wymyślać historie, które przełamują schematy.

Kolejne daty warsztatów już w grudniu (5 i 12 grudnia).
Zapisy już wkrótce!
W cenie:
  • Udział w warsztacie i materiały z warsztatu
  • Przekąski, zimne i ciepłe napoje
  • Certyfikat uczestnictwa w warsztacie
  • Networking i dostęp do bazy kontaktów
  • Pierwszeństwo bezpłatnego udziału w warsztatach Masterclass Business (pod warunkiem zapisu do newslettera)
Regulamin PFA
Zapisy
Darmowy
Termin
Czw., 05.12.2019
18:00 - 21:00
Prowadzący
Marta Frączek
Marta Frączek
SAATCHI & SAATCHI IS
W branży reklamowej pracuje od 2008 roku. Od 6 lat w Saatchi&Saatchi IS. Ma na swoim koncie nagrody w konkursach KTR, Effie, Innovation Ad, Mixx Awards, YC Cannes. Trzy razy z rzędu wygrała YC i JC Eurobest. Jako jedyna Polka wzięła udział w prestiżowym programie See It Be It w Cannes, którego zadaniem jest promowanie młodych, kreatywnych kobiet na świecie. W tym roku była jurorem kategorii Brand Experience and Activation w Cannes Lions Festival of Creativity.Współtworzyła wielokanałowe, zintegrowane kampanie dla takich klientów jak Carrefour, Milka, Alivia, Gillette, Old Spice, IKEA czy Somersby.

Jest też członkiem Zarządu KTR i członkiem kapituły Papaya Young Directors. Po godzinach pisze scenariusze do krótkich form filmowych i jest ghostwriterem. W 2016 roku wygrała nagrodę Polskiej Akademii Fonograficznej Fryderyk za teledysk roku, w kolejnym zdobyła nominację. Z wykształcenia jest polonistką, która porzuciła doktorat z literatury dla briefów.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu www. Jeśli nie życzysz sobie, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.