Papaya Home Academy - rola reżyserki vs rola fotografki

Data:
13 Kwietnia, 18:00 - 19:00
Cena:
Darmowy
Prowadzący:
Weronika Ławniczak | fotografka i reżyserka, Papaya Films
Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o współpracy reżysera z operatorem, ciekawią was wyzwania fotografa na planie zdjęciowym, czy układanie ruchu wewnątrz kadrowego – rozpoczynający się 30 marca cykl warsztatów Papaya Home Academy może wam pomóc.

Widzimy się w każdy poniedziałek i czwartek o godzinie 18:00.

Pierwszą serię Papaya Home Academy rozpoczną spotkania z twórcami związanymi z Papaya Films m.in. reżyserką Julią Rogowską i operatorem Patrykiem Kinem, fotografką Paulą Patocką i reżyserką Magdaleną Zielińską.

Każde krótkie spotkanie podejmie inny temat. Prowadzący będą wprowadzać widzów w tajniki swojej profesji, a także odpowiadać na zadawane na żywo pytania.

Wszystkie spotkania będą odbywać się online, na instagramowym profilu Papaya Young Directors (@papaya_young_directors) w formie live streamów.
Zapraszamy na spotkania:

09/04, godz. 18:00
Temat: Muzyka w filmie i reklamie uchem reżysera
Prowadzący: Filip Bartczak, reżyser

13/04, godz.18:00
Temat: Rola reżyserki vs rola fotografki
Prowadząca: Weronika Ławniczak, reżyserka & fotografka

16/04, godz.18:00
Temat: Dobór ekipy pod kątem konkretnych projektów
Prowadzący: Łukasz Zabłocki, reżyser

20/04, godz.18:00
Temat: Jak ważne jest myślenie o montażu, podczas procesu tworzenia scenariusza
Prowadząca: Katarzyna Sawicka, reżyserka i montażystka

23/04, godz.18:00
Temat: Reżyseria foodowa
Prowadzący: Jerzy Dytkiewicz, reżyser

27/04,godz.18:00
Temat: Proces tworzenia - od pomysłu aż po kolaudację
Prowadząca: Karolina Lewicka, reżyserka
Weronika Ławniczak | fotografka i reżyserka
Weronika Ławniczak | fotografka i reżyserka
Papaya Films
Filmowa sentymentalistka. Jej niepowtarzalny styl składa się z czerni i bieli, plastycznych twarzy, subtelnego dźwięku i finezyjnego obrazu, co pokazała w etiudzie dla marki H&M. Została za to nagrodzona drugą nagrodą w konkursie Papaya Young Directors 2016 oraz nominowana przez jury w KTR’ach w kategorii casting. Jej zamiłowaniem od zawsze była fotografia, co po wielu latach postanowiła wykorzystać w filmie. Jej spoty to niekonwencjonalna kompozycja, oryginalne kadrowanie i nieprzeciętna wrażliwość. W swoich projektach potrafi opowiadać impresjami oraz tworzyć wizualne abstrakcje, które łączą się w niesamowitą całość, niezależnie od tego czy tworzy dla Migea, czy dla domu towarowego Mysia 3.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu www. Jeśli nie życzysz sobie, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.