VFX & Motion Design | Lunapark

Zapisy
Termin
Czw., 28.03.2019
11:00 - 17:00
Prowadzący
VFX & Motion Design | Lunapark
Spotkanie otwiera krótki wstęp, podczas którego opowiemy kim jesteśmy, kto jest dzisiejszym wykładowcą, czym zajmuje się Lunapark oraz na osi czasu pracy postprodukcji wskażemy, o którym etapie rozmawiamy.

Zajęcia w całości odbywać będą się w naszej sali wykładowej i prowadzone będą na zasadzie case’ów – przykładów. Prowadzą Patryk Habryn, Błażej Górnicki, Franciszek Nykowski, Piotr Rudkowski i Łukasz Kondek.

Lunapark zrzesza doświadczonych specjalistów z unikatową, bujną wyobraźnią. Od ponad 10 lat dostarczamy wysokiej jakości, kreatywne rozwiązania na potrzeby nawet najtrudniejszych briefów. 
Od zalążka pomysłu do efektu końcowego animujemy, ilustrujemy, generujemy we wszystkich wymiarach i kolorach, udźwiękawiamy, montujemy. Kreatywnie korzystamy z najnowszych technologii. 
 
Mamy moc tworzenia i z ogromną odpowiedzialnością podchodzimy do każdego zadania.

www.lunapark.pl

W cenie:

  • Udział w warsztacie i materiały z warsztatu
  • Przekąski, zimne i ciepłe napoje
  • Certyfikat uczestnictwa w warsztacie
  • Networking i dostęp do bazy kontaktów
  • Pierwszeństwo bezpłatnego udziału w warsztatach Masterclass Business (pod warunkiem zapisu do newslettera)

Na warsztat zapraszamy:

Grupa docelowa - młodzi adepci sztuki 3D, designerzy i motion designerzy, osoby rozpoczynające przygodę z postprodukcją obrazu, reżyserzy, młodzi producenci i studenci produkcji
Kryterium wiekowe - 18 +

Regulamin PFA
W cenie:
  • Udział w warsztacie i materiały z warsztatu
  • Przekąski, zimne i ciepłe napoje
  • Certyfikat uczestnictwa w warsztacie
  • Networking i dostęp do bazy kontaktów
  • Pierwszeństwo bezpłatnego udziału w warsztatach Masterclass Business (pod warunkiem zapisu do newslettera)
Regulamin PFA
Zapisy
Termin
Czw., 28.03.2019
11:00 - 17:00
Prowadzący
Jarosław Kita
Jarosław Kita
Lunapark
Zaangażowanie – to słowo najlepiej opisuje VFX Supervisora i reżysera animacji Jarosława Kitę. Od 10 lat związany na wyłączność z LUNAPARK Motion Arts Collective. Kita jest pełen kontrastów, ma ogromne doświadczenie i wiele wcieleń. Kocha szeroko pojętą kulturę filmową i wie, że jest to niezwykle ważny filar sztuki. Bacznie obserwuje trendy nie tylko techniczne, od zaplecza.

W reklamie lubi to, że odwołuje się do nowych środków wyrazu. Stale szuka niuansów w sztukach audiowizualnych. Gdy go coś zainspiruje, nie odpuszcza. Wierzy, że za tym co dobre musi stać idea, wszystko musi mieć sens. Każdy szczegół się liczy. Ceni jakość. Pracy, relacji z ludźmi, jedzenia. Gdyby nie był dziś w Lunaparku, byłby w Japonii.
Piotr Rudkowski
Piotr Rudkowski
Lunapark
Absolwent Kulturoznawstwa.
W swojej karierze przeszedł przez wszystkie wymiary, dosłownie. Zaczynał jako grafik, następnie animator 2D, obecnie pracuje w 3D … a co będzie jutro, to się okaże. Wielowymiarowe podejście do projektowania przekłada się na jakość jego pracy. Fan piłki nożnej, rapu i stand – up’u.
Kilka słów od Piotra o warsztacie: "Na warsztacie masz wyjątkową okazję na bezpośredni kontakt z twórcami. Profesjonaliści z młodymi, młodzi z profesjonalistami. Nie wykład, nie panel, tylko kameralna grupa i rozmowa. Takie doświadczenia mogą naprawdę wiele dać. Opowiemy o tym skąd czerpać inspirację, pokażemy jak wygląda pipeline - czyli cały proces naszej pracy od brief’u po efekt końcowy. Poprzez pracę na case’ie pokażemy czym właściwie jest art direction w VFX i animacji".
Łukasz Kondek
Łukasz Kondek
Lunapark
W Lunaparku od ponad 3 lat rozwiązuje zagadki i rozgryza problemy, czy to z oświetleniem czy z ustawieniem całej sceny.
Po studiach pojechał do Krakowa robić doktorat z filozofii, ale poprzez liczne zwroty akcji trafił do Warszawy jako grafik.
Po godzinach pisze scenariusze i prowadzi sesje RPG.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu www. Jeśli nie życzysz sobie, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.