Dźwięk i muzyka | Lunapark

Zapisy
Termin
Śr., 27.03.2019
11:00 - 17:00
Prowadzący
Dźwięk i muzyka | Lunapark
Spotkanie otwiera krótki wstęp, podczas którego opowiemy kim jesteśmy, kto jest dzisiejszym wykładowcą, czym zajmuje się Lunapark oraz na osi czasu pracy postprodukcji wskażemy, o którym etapie rozmawiamy.

Lunapark zrzesza doświadczonych specjalistów z unikatową, bujną wyobraźnią. Od ponad 10 lat dostarczamy wysokiej jakości, kreatywne rozwiązania na potrzeby nawet najtrudniejszych briefów.
Od zalążka pomysłu do efektu końcowego animujemy, ilustrujemy, generujemy we wszystkich wymiarach i kolorach, udźwiękawiamy, montujemy. Kreatywnie korzystamy z najnowszych technologii.
Mamy moc tworzenia i z ogromną odpowiedzialnością podchodzimy do każdego zadania.

www.lunapark.pl

W cenie:

  • Udział w warsztacie i materiały z warsztatu
  • Przekąski, zimne i ciepłe napoje
  • Certyfikat uczestnictwa w warsztacie
  • Networking i dostęp do bazy kontaktów
  • Pierwszeństwo bezpłatnego udziału w warsztatach Masterclass Business (pod warunkiem zapisu do newslettera)

Na warsztat zapraszamy:

Grupa docelowa - młodzi realizatorzy dźwięku, kompozytorzy, młodzi kreatywni z agencji reklamowych, reżyserzy, producenci, reżyserzy dźwięku, sound designerzy
Kryterium wiekowe - 18+

Regulamin PFA
W cenie:
  • Udział w warsztacie i materiały z warsztatu
  • Przekąski, zimne i ciepłe napoje
  • Certyfikat uczestnictwa w warsztacie
  • Networking i dostęp do bazy kontaktów
  • Pierwszeństwo bezpłatnego udziału w warsztatach Masterclass Business (pod warunkiem zapisu do newslettera)
Regulamin PFA
Zapisy
Termin
Śr., 27.03.2019
11:00 - 17:00
Prowadzący
Paweł Drzyzga
Paweł Drzyzga
Lunapark
Człowiek orkiestra. Dosłownie. Realizator dźwięku, kompozytor, autor, dj. Z Lunaparkiem związany od samego początku. Współautor programu Technikum Mechanizacji Muzyki (Radio RMF FM) poświęconego muzyce elektronicznej. Realizator emisji w radiu RMF. Od roku 2002 dj kolektywu FUSION. Autor audycji Funk Fusion na antenie Jazz Radio.

W jego twórczości znajdziecie wpływy nu jazz, jazz, headz, dub, a także jungle, speed garage, broken i break beat, funk, jazz, soul czy eksperymentów muzyczncyh Johna Cage’a i Karla-Heinza Stockhausena oraz pionierów klubowej elektroniki z początku lat 80, ale też hip-hopu i turntablizmu.

Pracował dla największych marek w Polsce tworząc oprawy muzyczne dla studia Lotto, muzykę do reklamy Orange, Prudential, Bebilon, Polocard, Panasonic, Kubuś, Play, T-Mobile, Wedel, mBank, Lays, Ing, Tyskie, Lech, Link4, Kinder Bueno, Tymbark, Hortex, Price Polo… i wiele, wiele więcej. Oprócz muzyki kocha też jogę.
Michał Gorczyca aka dj Dokuro
Michał Gorczyca aka dj Dokuro
Lunapark
Muzyk, kompozytor muzyki współczesnej i elektronicznej. Twórca formacji Fractal Beatz, współzałożyciel i prezes stowarzyszenia Commbo. Współtwórca muzyki baletu "Romeo i Julia" w ramach festiwalu "Sacrum Profanum". Współpracował z muzykami zespołu "Layatharanga" w ramach projektu "India Connection".

Autor aranżacji dźwiękowych do wielu spektakli teatralnych m.in. w Teatrze Dramatycznym w Warszawie ( "Leonce i Lena" reż. Michał Borczuch ), Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu ( "Opowieści Lasku Wiedeńskiego", "Zmierzch Bogów" reż Maja Kleczewska ), teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie ( "Werter w Nowym Jorku" ),Och-Teatrze ("Bal Manekinów" reż. Jerzy Stuhr), Starym Teatrze w Krakowie.

W dzieciństwie aktor teatru Tadeusza Kantora "Cricot2". W czasach studenckich współtworzył kabaret "Po żarcie".
Wawrzyniec
Wawrzyniec "Monter" Sierosławski
Lunapark
Realizator dźwięku nagradzany dwukrotnie za montaże na Festiwalu Filmów Reklamowych w Krakowie… w latach 90 - tych. Jego miłość do układania puzzli z dźwięków podparta wybitnym warsztatem i 3 dekadami doświadczenia to coś, na czym zyska każdy projekt.

Po 20 latach w radio w 2015 roku zasilił szeregi Lunaparku. Przed pracą biega. Ma na koncie 7 maratonów. Po pracy? Gotuje. Perfekcjonista, nie lubi sztampy. Gdy mówi, że pewne rozwiązanie jest lepsze od innego – warto mu zaufać.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu www. Jeśli nie życzysz sobie, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.