Niech się dzieje w pionie - filmowy język Instagrama

Zapisy
Darmowy
Termin
Pon., 02.12.2019
17:00 - 21:00
Prowadzący
W tym roku w konkursie Papaya Young Directors debiutuje kategoria Instagram Stories. Stąd nasza propozycja warsztatu dla przyszłych uczestników 7.edycji.

Na warsztat zabierz ze sobą:
- laptopa
- naładowany telefon
- dowolne oprogramowanie montażowe lub aplikacja montażowa (rekomendowana darmowa aplikacja montażowa Adobe Premiere Rush)
W cenie:
  • Udział w warsztacie i materiały z warsztatu
  • Przekąski, zimne i ciepłe napoje
  • Certyfikat uczestnictwa w warsztacie
  • Networking i dostęp do bazy kontaktów
  • Pierwszeństwo bezpłatnego udziału w warsztatach Masterclass Business (pod warunkiem zapisu do newslettera)
Regulamin PFA
Zapisy
Darmowy
Termin
Pon., 02.12.2019
17:00 - 21:00
Prowadzący
Gosia Nierodzińska
Gosia Nierodzińska
Facebook
Urodzona w 1985 w Łomży, mieszka i pracuje w Warszawie.
Absolwentka Central Saint Martins College w Londonie, Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, Gender Studies w Polskiej Akademii Nauk i Creative Coding na SWPS. Interesuje ją użycie technologii w celu budowania społeczności i zbliżania ludzi do siebie.
Jest laureatką wielu nagród, między innymi: European Design Awards, Cannes Lions, Eurobest, KTR.
Pracuje jako Creative Strategist w Facebook’u.
Robert Olszewski
Robert Olszewski
Facebook
Absolwent filologii polskiej i dziennikarstwa. Od 20 lat w branży reklamowej. Doświadczenie zdobywał w działach kreacji JWT, McCann Erickson, Change, Y&R czy Havas.
Od ponad 2 lat jako Creative Strategist w Facebook Creative Shop pomaga tworzyć kreację kluczowym klientom oraz agencjom kreatywnym na rynkach CEE.
Laureat wielu festiwali, m.in: Cannes Lions, Epica, Golden Drum, KTR, Kampania Społeczna Roku, Effie...
Poza pracą prowadzi na Facebooku blog „Mini rozmówki z Tymkiem”.
Dawid Kaźmierczak
Dawid Kaźmierczak
180HEARTBEATS + JUNG vs. MATT
Swoje młode lata poświecił na zdobywanie doświadczenie w takich agencjach jak Ogilvy, DDB & Tribal, gdzie pokochał kreatywność. Pracował dla: SATURN, PLL LOT, MICROSOFT, IKEA, DECATHLON, COCA-COLA, KFC oraz MASTERCARD.
Entuzjasta komunikacji w Social Media ze specjalizacją w pionowych formatach wideo.

Laureat i juror konkursów kreatywności Young Creatives, od 2015 roku czynny Felietonista MMP, członek kapituły konkursu Papaya Young Directors oraz współtwórca nowej kategorii konkursu: Instagram Stories.

Kampanie, które współtworzył zdobywały najwyższe wyróżnienia na takich festiwalach jak: EFFIE, KTR, INNOWATION AWARDS oraz nagrody i nominacie na Cannes Lions, Golden Drum oraz Eurobest.

Prywatnie od 10 roku życia posiada jedną miłość jaką jest deskorolka i wszystko, co z nią związane. Lubi też buty, surrealistów, jeść dobrze i pić pomarańczowe napoje gazowane z Włoch.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu www. Jeśli nie życzysz sobie, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.