Masterclass | Reklama o charakterze dokumentalnym

Zapisy
Termin
Sob., 07.09.2019
10:00 - 16:30
Prowadzący
Reklama jest stałym czynnikiem współczesnego świata.
Stale szuka nowych dróg.
Film dokumentalny opisuje świat, pomaga zrozumieć przemiany i nowe zjawiska.
Fuzja gatunków stworzyła nową jakość i nowy trend.
W cenie:
  • Udział w warsztacie i materiały z warsztatu
  • Przekąski, zimne i ciepłe napoje, lunch
  • Certyfikat uczestnictwa w warsztacie
  • Networking 
  • Pierwszeństwo bezpłatnego udziału w warsztatach Masterclass Business (pod warunkiem zapisu do newslettera)

Na warsztat zapraszamy:
Grupa docelowa - studenci reżyserii, młodzi twórcy 

Kryterium wiekowe - 18+

Regulamin PFA
W cenie:
  • Udział w warsztacie i materiały z warsztatu
  • Przekąski, zimne i ciepłe napoje
  • Certyfikat uczestnictwa w warsztacie
  • Networking i dostęp do bazy kontaktów
  • Pierwszeństwo bezpłatnego udziału w warsztatach Masterclass Business (pod warunkiem zapisu do newslettera)
Regulamin PFA
Zapisy
Termin
Sob., 07.09.2019
10:00 - 16:30
Prowadzący
Tomek Knittel
Tomek Knittel
Papaya Films
Tomek to reżyser, który z łatwością przenosi warsztat dokumentalisty do świata reklam telewizyjnych. Chętnie eksperymentuje z formą tworząc filmy autentyczne, realistyczne i pełne prawdziwych emocji. W jego sercu gra muzyka i popkultura.

Wśród kilkudziesięciu realizacji filmowych i reklamowych znajdują się koncepty wymykające się klasycznemu podziałowi gatunków. Od miniserialu „BLOK” o polskich blokowiskach i ich kulturotwórczej roli, przez futurystyczny film „Elektro_Sonda”, będący synergią muzyki i nowych technologii, dokumentalne kampanie dla BGŻ PNB Paribas, artystyczny booktrailer „Króla” Szczepana Twardocha, po naelektryzowaną brzmieniami kampanię marki PLAY #PlayYourWay z udziałem internetowych influencerów oraz zaangażowane kampanie społeczne, obok których nie sposób przejść obojętnie. Jego poprzedni dokument "Universam Grochów" zdobył wiele nagród (m.in. 34. Warszawski Festiwal Filmowy, 58. Krakowski Festiwal Filmowy), najnowszy obraz „Złota” będzie miał premierę na Millenium Docs Against Gravity 2019.

Człowiek orkiestra o wielu talentach i przestrzeniach zainteresowań. W jego sercu gra muzyka i popkultura. Wśród kilkudziesięciu realizacji filmowych i reklamowych znajdują się koncepty wymykające się klasycznemu podziałowi gatunków. Od telewizyjnego miniserialu „BLOK” o polskich blokowiskach i ich kulturotwórczej roli, przez futurystyczny film „Elektro_Sonda”, będący synergią muzyki i nowych technologii, artystyczny booktrailer „Króla” Szczepana Twardocha, po branded content dla NN Investment Partners o dokumentalnym zacięciu, naelektryzowaną brzmieniami kampanię marki PLAY #PlayYourWay z udziałem internetowych influencerów oraz zaangażowane kampanie społeczne, obok których nie sposób przejść obojętnie.

Jego główną przestrzenią twórczą jest film dokumentalny, ostatni obraz to nagradzany na festiwalach "Universam Grochów". Swoje dokumentalne spojrzenie przenosi na pole filmów reklamowych, w świadomy sposób łącząc kreację z językiem dokumentu.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu www. Jeśli nie życzysz sobie, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.