Pionowe historie na światowym poziomie - sztuka opowiadania kontentem wideo

Zapisy
Termin
Wt., 21.05.2019
18:00 - 21:00
Prowadzący
W świecie digitalu, kontent wideo stał się wiodącym sposobem komunikacji. Za jego pomocą pokazujemy światu wiele wycinków naszej codzienności: imprezy, pracę, znajomych, to co lubimy, kochamy, czego pragniemy, czego nie mamy… Ten sposób opowiadania rzeczywistości stał się nowoczesnym środkiem wyrazu nas samych oraz potężny narzędziem komunikacyjnym marek na całym świecie. Popularność oraz różnorodność digitalowych wideo jest inspiracją dla twórców na całym świecie i pozwala wyznaczać nowe drogi w komunikacji jak i sztuce filmowej. 

Nauczymy się znajdować, rozpoznawać, planować i tworzyć kontent wideo który wykracza poza „dobre praktyki Facebooka” i wyznacza nową jakość w opowiadaniu historii za pomocą telefonu..

W cenie:

  • Udział w warsztacie i materiały z warsztatu
  • Przekąski, zimne i ciepłe napoje
  • Certyfikat uczestnictwa w warsztacie
  • Networking i dostęp do bazy kontaktów
  • Pierwszeństwo bezpłatnego udziału w warsztatach Masterclass Business (pod warunkiem zapisu do newslettera)

Na warsztat zapraszamy:

Grupa docelowa - bez ograniczeń
Kryterium wiekowe - 18 +

Regulamin PFA

Spotkanie obejmuje część warsztatową, w trakcie której uczestniczy będą tworzyć zadane im treści. Nie zapomnijcie wziąć swoich smartfonów.
W cenie:
  • Udział w warsztacie i materiały z warsztatu
  • Przekąski, zimne i ciepłe napoje
  • Certyfikat uczestnictwa w warsztacie
  • Networking i dostęp do bazy kontaktów
  • Pierwszeństwo bezpłatnego udziału w warsztatach Masterclass Business (pod warunkiem zapisu do newslettera)
Regulamin PFA
Zapisy
Termin
Wt., 21.05.2019
18:00 - 21:00
Prowadzący
Dawid Kaźmierczak
Dawid Kaźmierczak
180HEARTBEATS + JUNG vs. MATT
Swoje młode lata poświecił na zdobywanie doświadczenie w takich agencjach jak Ogilvy, DDB & Tribal, gdzie pokochał kreatywność. Pracował dla: SATURN, PLL LOT, MICROSOFT, IKEA, DECATHLON, COCA-COLA, KFC oraz MASTERCARD.
Entuzjasta komunikacji w Social Media ze specjalizacją w pionowych formatach wideo.

Laureat i juror konkursów kreatywności Young Creatives, od 2015 roku czynny Felietonista MMP, członek kapituły konkursu Papaya Young Directors oraz współtwórca nowej kategorii konkursu: Instagram Stories.

Kampanie, które współtworzył zdobywały najwyższe wyróżnienia na takich festiwalach jak: EFFIE, KTR, INNOWATION AWARDS oraz nagrody i nominacie na Cannes Lions, Golden Drum oraz Eurobest.

Prywatnie od 10 roku życia posiada jedną miłość jaką jest deskorolka i wszystko, co z nią związane. Lubi też buty, surrealistów, jeść dobrze i pić pomarańczowe napoje gazowane z Włoch.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu www. Jeśli nie życzysz sobie, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.