Debiut na 30 mln wyświetleń. O fenomenie serialu Control

Zapisy
Darmowy
Termin
Czw., 03.09.2020
18:00 - 19:00
Prowadzący
Spotkanie z Nataszą Parzymies, twórczynią i reżyserką serialu.
Prowadzi: Ola Sobieraj (PYD)

Warsztaty w ramach finału 7. edycji Papaya Young Directors 2020
Finałowi konkursu towarzyszą w tym roku spotkania online z filmowcami i artystami.

Obejrzyjcie je w dniach 3-4 września na facebookowym profilu Papaya Young Directors.

Wśród prelegentów znajdują się m.in. Paweł Pogorzelski (autor zdjęć do filmów „Midsommar” i „Hereditary”), Agnieszka Smoczyńska (reżyserka filmów „Fuga”, „Córki dancingu”), czy Natasza Parzymies (twórczyni serialu “Kontrola”).  

Warsztaty są otwarte i bezpłatne.
W cenie:
  • Udział w warsztacie i materiały z warsztatu
  • Przekąski, zimne i ciepłe napoje
  • Certyfikat uczestnictwa w warsztacie
  • Networking i dostęp do bazy kontaktów
  • Pierwszeństwo bezpłatnego udziału w warsztatach Masterclass Business (pod warunkiem zapisu do newslettera)
Regulamin PFA
Zapisy
Darmowy
Termin
Czw., 03.09.2020
18:00 - 19:00
Prowadzący
Natalia Parzymies
Natalia Parzymies
21-letnia studentka reżyserii w Warszawskiej Szkole Filmowej. Właśnie przygotowuje się do obrony pracy licencjackiej. Jej film krótkometrażowy „Dreamland” otrzymał m. in. nagrodę Best Young Director na festiwalu Short to the Point w Rumunii oraz Best Student Director na Indie Short Fest w Los Angeles. Jej drugoroczny film "Gwiazdeczka" opowiadający o chórze w kobiecym więzieniu znalazł się właśnie w Konkursie Krótkometrażowych Debiutów Fabularnych na Młodzi i Film w Koszalinie.
Jest również reżyserka, scenarzystką i producentką mini serialu internetowego „Kontrola”, który obejrzał się w kilkudziesięciu milionach na całym świecie, a zaczął od dwuminutowej etiudy studenckiej. Zyskał on uznanie zarówno wśród widzów jak i krytyków. Jest pokazywany na festiwalach na całym świecie min. Prix Europa, Kino na granicy, czy Młodzi i FIlm. Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Polsce, zrealizowane przez studencką ekipę, która pracowała dniami i nocami za darmo. Rozpoczęły się prace nad drugim sezonem. Mówić za wiele nie może, ale jedno jest pewne - będzie grubo i z rozmachem!

Nowa eksperymentalna mini-seria Nataszy „Random” to audio-wizualne szaleństwo, na które ma nadzieje świat jest gotowy. Powstaje ona we współpracy ze Storytel i będzie miała swoją premierę we wrześniu.

Natasza bardzo się cieszy, że może gościć w Papaya Young Directors, gdyż totalnie od zawsze o tym marzyła, a do konkursu nigdy się nie dostała.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu www. Jeśli nie życzysz sobie, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.